Zespół

Gabriela Kosakowska-Hajto, partner

Radca prawny, uzyskała wpis na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie w 2012 r., absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, blisko dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywała jako aplikant w renomowanej kancelarii adwokackiej, następnie jako radca prawny w ramach Kancelarii Kosakowska Miąsik Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p.

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących upadłości konsumenckiej, procesów transformacyjnych spółek prawa handlowego, rozwodów, roszczeń alimentacyjnych, spadków,  prowadzi sprawy także w języku angielskim

adres e-mail: gabriela.kosakowska@km-kancelaria.pl
nr tel.: 600-830-302

Mateusz Miąsik, partner

Adwokat, uzyskał wpis na listę Krakowskiej Izby Adwokackiej w 2010r., absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu , w branży prawniczej praktykuje od 2005r. zdobywając doświadczenia w dziale prawnym przedsiębiorstwa spedycyjnego, następnie praktykując z kancelariach Adwokacko- radcowskiech, poprzez własną kancelarię adwokacką, poszerzając obszary działalności w ramach Kancelarii Kosakowska Miąsik Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p.

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa spółek handlowych, sporach sądowych, rozwodach, prowadzi sprawy także w języku angielskim

adres e-mail: Mateusz.miasik@km-kancelaria.pl
nr tel.: 604-091-634

Anna Sauermann, aplikant adwokacki

W 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, składając pracę magisterską w Katedrze Kryminalistyki UJ. W 2015 roku zdała egzamin na aplikację adwokacką. Związana z Kancelarią od początku swojej kariery zawodowej.

Jej zainteresowania skupiają się wokół prawa i procedury karnej oraz prawa cywilnego, w szczególności z zakresu prawa rzeczowego i rodzinnego.

W 2010 roku uzyskała certyfikat Cambridge English: Advanced (CAE), włada językiem angielskim na poziomie zaawansowanym oraz japońskim na poziomie średnio zaawansowanym.

Aktywnie uczestniczy w sporządzaniu pism procesowych i reprezentacji przed sądem.

adres e-mail: sekretariat@km-kancelaria.pl
nr tel.: 12 422-75-14

Skocz do góry